Změna velikosti písma

Drobečková navigace

Úvodní stránka > Aktuality > Aktuální informace

Aktuální informaceVážení,

vzhledem k událostem, které nyní prožíváme v souvislosti s nákazou koronavirem COVID-19, se realizace přestavby a přístavby našeho Domova odsouvá. O dalších změnách Vás budeme včas informovat.

Na základě opaření Vlády ČR č. 239 je náš Domov stále uzavřený a  uživatelé mají zákaz vycházení. Chceme ujistit všechny rodiny a blízké našich obyvatel, že jsou uživatelé v pořádku. Snažíme se o udržení jejich dobré psychické pohody a zdravotního stavu. Naší snahou je plně ochránit uživatele a zaměstnance, proto všichni v Domově používáme ochranné prostředky a je zvýšen dezinfekční režim. Věříme, že tuto těžkou dobu všichni společně zvládneme.

I nadále jsou Vám k dispozici kontakty

ředitelka zařízení: p. Eva Chaloupecká,  tel. 728 846 131,  e-mail reditel@domovstropnice.cz

vedoucí zdravotního úseku: p. Jitka Adamová, tel. 723 833 731, e-mail zdravotniusek@domovstropnice.cz

sociální pracovnice: Bc. Marie Strachotová, tel. 602 527 746, e-mail socialni.prac@domovstropnice.cz

 

Poděkování

Chtěli bychom touto cestou poděkovat paní Vladimíře Javůrkové, paní Veronice Patočkové, paní Růženě Malcátové, které nám zdarma ušily a dodaly tolik potřebné látkové roušky pro personál. Zároveň děkujeme i zaměstnankyním našeho Domova, které ve svém volném čase roušky stále šijí a doplňují naše zásoby. Dále děkujeme Městské policii Praha 1 a Slevomatu za dodání roušek.