Změna velikosti písma

Drobečková navigace

Úvodní stránka > Poskytované služby > Ubytování

Ubytování

Možnosti ubytování


Celková kapacita zařízení je 45 lůžek. V současné době nabízíme ubytování ve 23 pokojích, z toho je 9 pokojů jednolůžkových, 8 pokojů dvoulůžkových, 4 pokoje třílůžkové a 2 pokoje čtyřlůžkové.

Ubytování v našem domově  Ubytování v našem domově Ubytování v našem domově

 

 

 

Imobilním uživatelům je poskytována péče na ošetřovatelském oddělení. Pokoje jsou vybaveny standardním nábytkem a zařízením, který se postupně obměňuje a modernizuje. Všechny pokoje jsou vybaveny signalizačním zařízením. Budova má částečně bezbariérový přístup a je vybavena lůžkovým výtahem.

Poplatky za pobyt

  • jsou stanoveny ve smyslu vyhlášky Ministerstva sociálních věcí č. 108/2006 Sb. a následných novelizací
  • nepokrývají celou část nákladů na provoz DOMOVA, větší část je dotována zřizovatelem (státem)
  • výše úhrady za pobyt se liší podle počtu lůžek na pokoji 
  • úhrady za poskytované služby jsou uvedeny ve složce "Úhrady za služby"

Praní prádla

Praní a žehlení prádla je zajištěno externě. Uživatelům praní, žehlení a drobné opravy osobního prádla zabezpečuje DOMOV ve vlastní prádelně, úhrada za tyto služby je zahrnuta v poplatku za pobyt.

Úklid

Úklid pokojů, příslušenství a společných prostor je prováděn jedenkrát denně a v případě potřeby častěji tak, aby nebylo narušováno soukromí uživatelů. Úklidové práce zahrnují také velké úklidové, tzv. generální a hygienické akce v průběhu roku.

Společné prostory

Společné prostory bezprostředně navazují na vlastní ubytovací prostor uživatelů, rozšiřují ráz chodeb a účelně umožňují vhodné podmínky k dalšímu odpočinku, k soukromému posezení či společným činnostem např. sledování televize, cvičení, zábava aj..

Poschodí hlavní budovy jsou propojena výtahem pro snadný pohyb uživatelů uvnitř celého objektu. Výtah umožňuje bezpečný pohyb pro imobilní uživatele.
Tímto způsobem lze snadno využívat všechny prostory a zahradu, kterou lze využít od jara až do podzimu k procházkám i k poklidnému posezení v přírodě a na čerstvém vzduchu.